מיזם יעל - דף הבית

ברוכים הבאים
למיזם יע"ל!

מיזם זה מעניק למעוטי יכולת את האפשרות
לקבל טיפול זוגי ומשפחתי
ברמה מקצועית גבוהה ובמחיר השווה לכל נפש.
אם אתם זקוקים לטיפול זוגי או משפחתי,
וקושי כלכלי מונע מכם לקבל טיפול, הירשמו כאן.
כי טיפול זוגי יכול לשנות מציאות
ולהשפיע לדורות

אני רוצה להירשם

שאלות נפוצות

איך זה עובד ?
למיזם זה הצטרפו מטפלים מוסמכים אשר בחרו לתרום את תרומתם לקהילה בדרך זו, של מתן טיפול זוגי ומשפחתי למעוטי יכולת, בעלות נמוכה מאוד. בזכותם ניתנת האפשרות לקבל טיפול מקצועי ואיכותי, במחירים השווים לכל נפש. המיזם מחבר בין זוגות שנבדקו ונמצאו מתאימים מבחינה פיננסית, לבין המטפלים. אנו, הצוות הטכני של המיזם, עומדים לרשותכם בכל בעיה או קושי בתהליך ההרשמה עד להתחלת הטיפול.
מהי ההכשרה המקצועית של המטפלים ?+
הטיפולים ניתנים על ידי מטפלים מומחים בעלי הסמכה מטעם האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי. (מטפלים בעלי תואר שני במקצוע קליני, לאחר 3 שנות לימודי תעודה בטיפול זוגי ומשפחתי המוכרים על ידי האגודה, והתמחות בת מספר שנים, כמפורט בקישור זה.)
ישנה אפשרות לבחירת מטפל מתמחה, בעלות נמוכה יותר: מטפל זוגי בעל תואר שני במקצוע קליני, לאחר 3 שנים של לימודי תעודה בטיפול זוגי ומשפחתי המוכרים עי האגודה, בשלב מתקדם של ההתמחות. המטפל המתמחה מקבל הדרכה מאת מדריך מוסמך מטעם האגודה.
כמה זה עולה ?+
תעריף שעת טיפול של מטפל מומחה היא 140 ₪ לשעה, ושל מטפל מתמחה היא 80 ₪ לשעה. התשלום ישירות למטפל בנוסף, עבור השירות ואחזקת המיזם – דמי מנוי חודשיים בסך 50 ₪ בלבד, בחודשים בהם מתקיים הטיפול. התעריפים הינם אחידים ולא משתנים בהתאם למצב הכלכלי, וניתנים רק לזוגות שנמצאו זכאים.
מה כולל תהליך הרישום ?+
הרישום יכלול בדיקה פיננסית, ולאחר שפנייתכם תיבדק תקבלו הודעה על זכאותכם להשתתף במיזם (אנו עובדים מהר, ונעשה הכל כדי שתקבלו תשובה בתוך 48 שעות). במידה ותימצאו זכאים, תוכלו לבחור מטפל מתוך הרשימה, ליצור איתו קשר ראשוני דרך האתר, ולהתחיל את הטיפול לו הנכם זקוקים, במחיר אטרקטיבי במיוחד !
האם אפשר לקבל טיפול פרטני דרך מיזם יע"ל ?+
לא. המיזם מוקדש לטיפול זוגי ומשפחתי.
איך אני בוחר/ת מטפל ?+
באתר מוצגים כלל המטפלים המשתתפים במיזם. תוכלו לראות את הרשימה הרלוונטית בהתאם לאזור המגורים. מתוך הרשימה אתם בוחרים בעצמכם.
איך אני יודע/ת אם אנחנו מתאימים לטיפול זוגי ?+
צוות המיזם הוא כתובת רק לנושאים הטכניים. אם יש לכם סימני שאלה על מידת ההתאמה של טיפול זוגי למקרה שלכם, שוחחו על כך עם המטפל/ת בטלפון הראשון. מחובתו ואחריותו המקצועית להמליץ לכם עם הטיפול המתאים עבורכם, תוך התייחסות לנסיבות שתציגו בפניו.
מה אני עושה אם אנחנו לא מרוצים מהמטפל ?+
ד"ר גלית לזר היא המנהלת המקצועית של המיזם, ובמקרה של קושי או דילמה מול המטפל ניתן לפנות אליה באמצעות האתר.
צרו קשר כתובתינו: הזמורה 3 כוכב השחר טלפון: 073-7521115 דוא"ל: hst.yael@gmail.com אתר: חיים של טובה hst.org.il
מיזם יעל - שגיאה (#32)

שגיאה (#32)

שגיאת שרת פנימית

exception 'yii\base\ErrorException' with message 'Module 'pdo_mysql' already loaded' in Unknown:0 Stack trace: #0 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #1 {main}

The above error occurred while the Web server was processing your request.

Please contact us if you think this is a server error. Thank you.